شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از کشف تخلف 311 میلیارد ریالی گندم در گلستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "علی اصغر اصغری" رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در خصوص این خبر گفت: بازرسان این سازمان در راستای اجرای طرح نظارتی واحدهای تهیه و توزیع آرد در سراسر شهرهای استان، تخلف یکی از واحد های تولید آرد را شناسایی کردند.

وی افزود: این محموله قرار بود در راستای حمایت از تولید و اشتغال پس از فرآیند تبدیل به آرد , در اختیار واحد های صنفی و صنعتی مصرف کننده قرار گیرد که از شبکه رسمی منحرف و وارد شبکه واسطه گری قرار گرفت که احتمال برگشت این محموله های گندم به شبکه های رسمی خرید تضمینی دولت امسال زیاد است.

"اصغری" تصریح کرد: پس از انجام اقدامات کارشناسی و احراز تخلف گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه حدود 24 هزار تن گندم داخلی برای این واحد صنفی پرونده تخلف به ارزش تقریبی بیش از سیصد و یازده میلیارد ریال تشکیل و جهت صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت در پایان اظهار کرد: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان تمامی شرکت های تولید آرد که از طریق بورس کالا اقدام به تهیه مواد اولیه می کنند موظف به رعایت تمامی موازین و مقررات در چهارچوب قانون هستند و با خاطیان در این عرصه برخورد قاطعانه می کنیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید