شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی آورده است : هرشب بهانه دلم را با نگاه به آیات نورانی قرآن فراموش می کنم و به یاد می آورم الطاف و نعمت های بی شمار معبودم را در ماه رمضان ، ماه لطف بیکران الهی به بنده اش.

یکی از تحلیل گران استان گلستان در یادداشتی از بی وفایی "پیام رسان تلگرام" و حساسیت های آن اشاره کرده است که در یادداشت ذیل، میتوانید، آن را مطالعه نمایید.

یک فعال رسانه ای استان گلستان در یادداشتی آورده است: در شرایط فعلی، ایران تنها کشوری نیست که نهضت حمایت از کالای داخلی را به راه انداخته است. بسیاری از کشورهای اروپایی و حتی آمریکا در سال‌های اخیر شاهد قدرت‌گیری جریان‌های ملی‌گرا بوده‌اند.

حمایت از کالای ایرانی بدون تردید شاه‌راهی است که موجب می‌شود با عزت و سربلندی از تکرار معاهداتی چون برجام و فداکردن توانمندی‌های کشور جلوگیری شود.

استان گلستان با تولید بیش از 187 هزارتن گوشت سفید در 11 ماهه نخست سال جاری با بهره وری بسیار بالا در صنعت طیور کشور جایگاه مهمی در تامین گوشت سفید کشور دارد.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی آورده است؛ این روزها آمدن نوروز را می توان در تمام شهر حس کرد ، در کوچه پس کوچه های قدیمی ، در خیابانها و معابری که رنگ و لعاب زندگی مدرن امروزی نتوانسته تاثیری در آداب و رسوم آن داشته باشد.

استانی که سال های سال به دنبال مجوزهای قانونی طرح گردشگری جزیره آشوراده بوده است حالا با پیگیری های استاندار گلستان به نتیجه رسیده است که این امر قطعا توسعه استان را به همراه دارد.

احمد ملاشاهی از فعالان اجتماعی در یادداشتی در باب فرا رسیدن ایام نوروز باستانی، مردم را به خرید کالای ایرانی دعوت کرد.

یکی از فعالان رسانه ای استان گلستان در یادداشتی در پی سقوط پرواز تهران به یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان؛ در یادداشتی آورده است؛ آسمان در آغوش دنا آرام گرفت.

فعال رسانه ای استان گلستان در گرارشی به نا امن بودن شبکه های اجتماعی اشاره کرد و افزود: جاسوس دشمن در فضای مجازی نباشیم.

با افزایش تعداد دانشجویان و همچنین بالا رفتن آمار دختران متقاضی تحصیل در مراکز عالیه دانشگاهی،به تعداد جمعیت بیکار در طیف بانوان جامعه، افزوده شده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان در یادداشتی آورده است؛ امروز جمهوري اسلامي ايران در منطقه و در دنيا داراي قدرت و اقتدار است، داراي عزت است، اين اقتدار و عزت حاصل خون شهداي گرانقدر، مجاهد، ايثارگر و از خودگذشتگي مردم غيور ايران است.اين موفقيت ها و پيروزي ها كه پشت سر هم در منطقه اتفاق مي افتد، با نقش مديريتي جمهوري اسلامي ايران به دست آمده است.

مساله ای که این روزها جامعه ما به خصوص نوجوانان و جوانان را تهدید می کند، روی آوردن به پرورش اندام و مکمل های نیرو زا به جای ورزش است که استقبال از آن به شدت دیده می شود.

یکی از تحلیلگران بازار مسکن به تاثیر افزایش صدور پروانه‌ ساختمان بر نرخ مصالح ساختمانی و اجاره بها پرداخته است.

کارشناس مسائل اقتصادی در یادداشتی به هزینه های دولت، مالیات ها و رکود اقتصادی پرداخته است که موضوعات مهمی در تحلیل خود آورده است.

یکی از جوانان شهرستان بندرگز توانسته ایت با وجود سنگ اندازی های دیگران، کارگاه پرورش قارچ در محل زندگی خود دائر کند و درآمدی بالغ بر یک میلیون و پانصد الی دو میلیون تومان داشته باشد.

گلستان با دارا بودن رتبه دوم تولید گندم کشور متأسفانه از صنایع مرتبط با فراوری گندم در استان محروم است در حالیکه ایجاد صنایع فرآوری مرتبط با گندم می‎تواند زمینه‌ساز اشتغال و رونق تولید در این استان محروم باشد.

سنگک نوعی نان است که روی سنگ‌ریزه‌های داغ در تنور تهیه می‌شود. این نان که به دلیل قدمت و رواج پخت آن در کشور به نان ملی معروف است سابقه‌ای طولانی در ایران کهن دارد و برخی مورخان مبدا تولید نان سنگک در کشور را پیش از اسلام می‌دانند.

آذر آخرین نسیم های پاییزی خود را به دل کوه و دشت می فرستد و شادمانه در انتظارعروس یلدا که با پیکی از شادی و امید در راه است ، با غروب وداع می کند.

یکی از اساتید برجسته اقتصادی استان گلستان در بخش دوم تشریح وضعیت اشتغال و بیکاری استان گلستان توضیحاتی را ارائه کرده است که میتوان به بخشی از این وضعیت مهم در استان پرداخت.