شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار گلستان از عدم تائيد صلاحيت سيدمحمد ثابت‌قدم شهردار منتخب شهر گرگان خبر داد.

همزمان با دومین روز از هفته بسیج، بزرگترین محموله کمک های مردمی بسیجیان شهرستان گرگان، عازم مناطق زلزله زده غرب کشور شد.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان از برپایی نمایشگاه دستاورد های بسیجیان این ناحیه در شهر گرگان خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته در پارک شهر گرگان دائر می باشد.

همزمان با فرا رسیدن ماه ربیع الاول و همچنین هفته بسیج، دستاورد ها و تلاش های برخی از بسیجیان شهرستان گرگان در معرض دید عموم قرار گرفت.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه گرگان از اعزام محموله کمک های مردمی و بسیجیان شهرستان گرگان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و رضا اردکانیان وزیر نیرو در نشست امروز کمیسیون عمران برای بررسی زلزله غرب کشور حاضر نشدند.

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: قیمت نان از فردا حداکثر تا ۱۵ درصد افزایش می‌یابد و یکسان‌ سازی نرخ آرد در کارگروه ملی گندم، آرد و نان در دست بررسی است.

مسئول حوزه علمیه امام صادق(ع) با بیان این مطلب که بی انصافی است که برخی از این انقلاب سهمی بخواهد، اظهار کرد: در زمان انقلاب ما بعضی از انقلابیون ما تحت تأثیر لیبرالیون قرار گرفتند و هر از گاهی برخی از جایگاه ها را به افراد نامناسب واگذار کرده و ضربه خورده ایم و مشکلات فرهنگی در آن جایگاه بی داد می کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان این مطلب که از پنجم آذر گرگان صرفاً به عنوان یک مراسم ترحیم قلمداد می شود افزود: ما در دنیا شاهد انقلاب های فراوانی بوده ایم، ولی تنها انقلابی که امروزه در مقابل بدترین حجمه ها ایستادگی کرد انقلاب اسلامی بوده است.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید استان گلستان گفت: زمانی وبلاگ داشتم در در آن به صراحت نوشتم که گرگان تنها شهری است که نمادی از ایثار و شهادت ندارد و توبیخ نیز شدم.

تاریخ نگار گرگانی با بیان این مطلب که قیلم 5 آذر گرگان جزو وقایع بزرگ تاریخ اسلامی کشورمان است، افزود: قیام 5 آذر باید در کتاب های درسی مدارس و دانشگاه ها ثبت شود.

جانباز قیام خونین 5 آذر گرگان با بیان این مطلب که قیام 5آذر مغفول مانده است است ، افزود: کمتر استانی در کشور چنین جایگاه ویژه ای در انقلاب داشته است و حق نیست که سطحی به این قضیه نگاه شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از ثبت نشان جغرافیایی فرش دستباف ترکمن خبر داد.

رهبر انقلاب، پیش از ظهر امروز از مناطق زلزله زده غرب کشور بازدید به عمل آوردند.

رهبر انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع مردم زلزله زده سر پل ذهاب فرمودند: روزگار بهتری ان شالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان شاالله خداوند فرصتی بدهد تا وقتی اینجا بیاییم که شهر آباد شده باشد.بهتر از قبل.

رئیس اداره پنبه و دانه‌های روغنی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان با بیان این مطلب که کشاورزان در برداشت محصولات سویا عجله نکنند افزود: کشت کلزا در گلستان تا 10 آذر تمدید شده است.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش در استان گلستان خبر داد.

جمعی از صاحبان واحدهای تولیدی و بازاریان استان بیش از 5 کامیون حامل اقلام مورد نیاز زلزله زدگان را به غرب کشور ارسال نمودند.

مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان گفت: باپرداخت پنجمین مرحله از وجوه خرید تضمینی وش پنبه تاکنون بیش از87درصدمطالبات پنبه کاران گلستان پرداخت شد.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از از رنگ آمیزی سطوح پروازی فرودگاه بین المللی گرگان بر اساس استانداردها و الزامات انکس 14 خبر داد.