شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

زائران خانه خدا در حج تمتع سال جاری به دلیل محدودیت‌ها و نبود محل اقامت در مدینه، حداکثر 6 روز در شهر پیامبر اعظم (ص) اسکان دارند.

یکی از دانشمندان برجسته آمریکایی می‌گوید که ترامپ با وجود اطلاع کامل از عواقب کارهایش، فقط برای تضمین منافع ابرسرمایه‌داران آمریکایی، در حال سوق دادن جهان به لبه پرتگاه نابودی است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: روزانه قریب به یک‌هزار و 500 دستگاه کامیون توسط 75 شرکت‌های حمل و نقل بار استان محصولات کشاورزان را بارگیری و حمل می‌کنند.

نایب رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان با بیان این مطلب که نبود دوزبلاغ بازرگانان را با مشکل مواجه کرده است، اظهار کرد: قزاقستان یکی از بازار های هدف صادرات سیب زمینی است اما متاسفانه علی رغم مطرح شدن این مشکل در گذشته، اقدام مناسبی انجام نشد.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که متاسفانه گاها با برخورد های سلیقه ای روبرو هستیم، اظهار کرد: تولید در شرایط خوبی قرار ندارد و باید در حفظ کشتی اقتصاد کشور تلاش کنیم.

همايش آشنايي با حمايت‌هاي مركز رشد شرق گلستان جهت ايجاد كسب و كارهاي دانش‌‎بنيان در گنبد كاووس برگزار شد.

اولین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری افتتاح شد.

آئين تودیع و معارفه فرمانده يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاههاي استان گلستان با حضور فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاههای کشور و مسئولین فرودگاهی استان گلستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان این مطلب که در سال 96، یک هزار و 619 نفر اشتغالزایی توسط تعاونی‌های استان ایجاد شده است، افزود: در همین راستا بیش از 10 میلیون دلار صادرات توسط آنان صورت گرفت.

مدیرعامل جدید شرکت گاز استان گلستان با بیان این مطلب که بالغ بر 2 هزار و 400 واحد صنعتی گلستان از نعمت گاز برخوردار هستند اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا انتهای سال 98 ضمن اینکه به روستاهایی که ظرفیت گازرسانی دارند، خدمات‌رسانی کنیم.

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) گفت: آقای روحانی بدانید سپاه کار عمرانی انجام می‌دهد نه کار اقتصادی، و اکثر پروژه‌هایی که شما با ذکر «علی برکت‌الله» افتتاح می‌کنید، پروژه‌های سپاه است.

رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان در میز کشوری صادرات توتون گفت: 60 درصد توتون کشور در استان گلستان تولید می شود.

نائب رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که موازی کاری بین دستگاه ها بخش خصوصی را آزار می دهد ، گفت: باید سهم دولت در تحقق سال حمایت از کالای ایرانی مشخص شود که دستگاه ها چطور می توانند در این امر کمک نمایند.

به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، جمعه این هفته تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا در سراسر کشور برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان با بیان این مطلب که ۷۱۱ طرح در شهرک‌های صنعتی استان فعال و ۳۸۲ طرح نیز در دست ساخت است، گفت: سیاست اصلی سازمان بحث حمایت از صنایع کوچک است و در استان گلستان 97 درصد صنایع کوچک است که اهمیت شهرک‌های صنعتی و مسئولیت آن را دوچندان می‌کند.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: در سال جاری به دلیل اینکه 14 و 15 خرداد مقارن با ماه مبارک رمضان شده است هیچ گونه اعزامی از گلستان به حرم مطهر امام خمینی (ره) نخواهیم داشت.

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مدیر منطقه گلستان منصوب شد.

مدیر جهاد کشاورزی کلاله گفت: پیش بینی می شود که از سطحی حدود 60000 هکتار از محصولات گندم ، جو ، کلزا بالغ بر 187000 تن محصولات برداشت شود.

ملت بصیر و فهیم ایران در هر لباس و قشری و در هر شرایطی نیز همیشه و پس از هر خباثت دولت‎ آمریکا، با سردادن شعار «مرگ بر آمریکا» مشت محکمی به دهان این یاوه‎گویان زده اند.

فرمانده سپاه گفت: روشن است که اروپایی ها بین ایران و امریکا نمی‌توانند مستقلانه تصمیم بگیرند و وابسته به امریکا هستند و سرنوشت برجام روشن است.