شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

معاون پارك علم‌ و فناوري گلستان با بیان این مطلب که يكي از مشكلات بزرگ ما، نفوذ فرهنگ نفتي در تار و پود جامعه است اظهار کرد: تنها راه تبديل شدن استان گلستان به يك قدرت اقتصادي و فناوري، فقط و فقط از مسير نوآوري مي‌ گذرد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از آغاز عرضه تخم مرغ کیلویی با قیمت 6 هزار و پانصد تومان در استان خبر داد و گفت: مردم می توانند تخم مرغ با قیمت مصوب اعلام‌ شده از مراکز عرضه در سطح شهرستانها دریافت کنند.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که شهرک های گلخانه ای در صادرات محصولات بسیار با اهمیت می باشد، اظهار کرد: امیدواریم دستگاه های دولتی نیز در این رابطه همراهی داشته باشند.

مدیرکل دفتر سردسیری و مجری طرح تغییر کاربری اراضی شیبدار با بیان این مطلب که استان گلستان اولین و آخرین استانی است که دارای ردیف اعتباری مشخص است و منابع اعتباری اراضی شیبدار با پیگیری های جدی به عمل آمده برای سال 97 تعیین شده است، از راه اندازی سامانه الکترونیکی جدید برای اراضی شیبدار خبر داد.

استاندار گلستان با بیان این مطلب که بانک های خصوصی باید در زمینه ارائه تسهیلات رونق تولید فعال شوند اظهار کرد: اگرچه در حال نزدیک شدن به روزهای پایانی سال هستیم اما کار و حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان استان باید با قوت صورت پذیرد.