شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

با حضور حاج حسین یکتا، همایش اصحاب حق که جمع کثیری از فعالان فرهنگی استان در آن حضور داشتند، برگزار شد.

فرماندار بندر ترکمن با بیان این مطلب که اصناف و بازار همواره نقش موثری در حوزه اقتصاد واشتغال داشته و دارند، گفت: اصناف به نوعی تابلوی شهرها هستند، هر چقدر این تابلوها زیباتر باشند به شهر جلوه خاصی می دهند.

دولت فدرال آمریکا در پی مخالفت سناتورهای مجلس سنای این کشور با لایحه بودجه آن، نوزدهمین بار در تاریخ آمریکا تعطیل شد.

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: تا زمانی که نگاه سیستمی به کل اقتصاد کشور نداشته باشیم و فقط فکر کنیم با افزایش نرخ ارز و کاهش نرخ بهره و... می‌توانیم مشکلات اقتصاد کشور را حل کنیم، نتایج مثبت شامل حال مشکلات ما نخواهد شد.

مدیر عامل ایران ایر با بیان این مطب که به زودی شاهد راه اندازی خطر پروازی کلاله به زاهدان هستیم اظهار کرد: اگر فاینانس خرید هواپیماها تامین شود، 20 فروند ATR  جدید دخریداری و وارد کشور خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های مینودشت، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: فرودگاه کلاله استاندارد های لازم کشوری را دارد و با توجه به برقراری سایر شرکت ها در این فرودگاه، این پرواز ها مستمر نبوده است.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از انجام عملیات آزمایشی فرودگاه کلاله در شرق استان گلستان با ناوگان جدید ایران ایر خبر داد.

امام وردی گفت: ریش و قیچی در اختیار خود دولت است و این دولت است که با این ابزار (قیمت ارز) می‌تواند بازی کرده و کسری بودجه‌اش را به صورت کوتاه مدت جبران کند.

نایب رییس کمیسیون گردشگری اتاق ایران با بیان این مطلب که نقش صنعت گردشگری در ایجاد توسعه پایدار اقتصادی و فرهنگی قابل چشم پوشی نیست اظهار کرد: بدون تردید هر صنعتی در ابتدای اوج گیری خود نیاز به جلب سرمایه گذاری خارج از بودجه کشوری دارد که لازمه تحقق این امر تسهیل ورود سرمایه گذاران به طرح های مرتبط و افزایش خصوصی سازی می باشد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با اشاره به اینکه تعداد اخراجی های امسال نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد کمتر شده است گفت: در ۹ ماهه ابتدای سال جاری برای ۳ هزار و ۶۹۳ نفر از کارگران مقرری بیمه بیکاری برقرار شد.

مدیر مخابرات منطقه گلستان با بیان این مطلب که جشنواره 2020 مخابرات منطقه گلستان آغاز شده است، اظهار کرد: همزمان با فصل زمستان جشنواره 2020  مخابرات منطقه گلستان با جوایز استثنایی آغاز شده است.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: ارتباط ریلی بین ایران و ترکمنستان، اینچه برون را به دروازه صادراتی کشور تبدیل می کند.

نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی از بررسی جزییات لایحه هشت منطقه آزاد و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

نشست مشترک اتخاذ راهکارهای بهینه برای ایجاد مناطق آزاد جدید در کشور با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و چهار استاندار استان هایی که مناطق آزاد جدید در آن ها قرار دارند در گرگان در حال برگزاری است.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی اقدام اخیر امریکا نسبت به قدس را «غلط زیادی» خواندند و گفتند: آنها قادر به انجام چنین کاری نخواهند بود و تلاش‌های آنها به سرانجام نخواهد رسید.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از تخصیص تسهیلات 20 میلیون تومانی به روستایان با سود چهار درصد خبر داد و گفت: این تسهیلات برای اشتغالزایی در نظر گرفته شده است.

رئیس آموزش و پرورش گرگان از تقلیل بازماندگان از تحصیل در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: تعداد بازماندگان از تحصیل شهرستان گرگان 1067 نفر بوده  که به 300 نفر تقلیل یافته است.

مدیر کل امور بانوان استانداری گلستان از برگزاری نمایشگاه توانمندی های بانوان استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه در ایام الله دهه فجر در استان گلستان و با حضور معاون رئیس جمهور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دبیرخانه دائمی خبر خوب می‌تواند با اهمیت، همفکری فعالان رسانه‌ای، وضعیت و اعتبار گذشته را به رسانه‌ها و مطبوعات بازگرداند، درحالی‌که قبلاً رسانه‌ها و مطبوعات مورد وثوق و اعتبار بودند که در سال‌های اخیر به دلیل گسترش فناوری‌های مختلف و ورود شبکه‌های پیام‌رسان، این وضعیت تغییر پیدا کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از واگذاری ۳ هکتار زمین به هیات موتور سواری و اتومبیل رانی گلستان خبرداد.