شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرماندار شهرستان از آمادگی دستگاهها در پرداخت تسهیلات اشتغال خبرداد و گفت: حبیب شفائی فرماندار شهرستان گفت: متقاضیان برای دریافت تسهیلات می توانند به دستگاههای اجرایی شهرستان مراجعه نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از آزادشهر؛ "حبیب شفائی" فرماندار شهرستان آزادشهر در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص این خبر گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستائی ، مشاغل خانگی ، تعاون روستایی و طرحهای ویژه جهت توانمندسازی اقتصاد روستائی ، خانوارها و علاقه مندان ایجاد فرصت های اشتغال در دستور کار دستگاههای اجرایی شهرستان قرار گرفته است.

وی متقاضیان و علاقمندان دریافت تسهیلات اشتغال را به استفاده از فرصت های ایجادی فراخواند و افزود: متقاضیان برای دریافت تسهیلات می توانند به دستگاههای اجرایی شهرستان مراجعه و ضمن تشکیل پرونده در اسرع وقت تسهیلات مورد نظر را دریافت و شروع بکار نمایند.

"شفائی" در پایان به آمادگی واحد برنامه ریزی و عمران فرمانداری و بخشداریها اشاره کرد وخاطر نشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند به این واحدها و بویژه جهت تشکیل پرونده به دستگاههای اجرایی شهرستان مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید