شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مسئول حوزه علمیه امام صادق(ع) با بیان این مطلب که بی انصافی است که برخی از این انقلاب سهمی بخواهد، اظهار کرد: در زمان انقلاب ما بعضی از انقلابیون ما تحت تأثیر لیبرالیون قرار گرفتند و هر از گاهی برخی از جایگاه ها را به افراد نامناسب واگذار کرده و ضربه خورده ایم و مشکلات فرهنگی در آن جایگاه بی داد می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حجة الاسلام محسن طاهری" بعدازظهر امروز دوشنبه 29 آبان ماه در میزگرد تخصصی واکاوی ابعاد قیام پنجم آذر گرگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این تاریخ در استان گلستان اظهار کرد: انقلاب ما یک انقلاب اسلامی بوده است، انقلاب ما زمانی مردمی شد که روحانیت پرچمدار انقلاب شدند و در رأس همه آن ها حضرت امام و مراجع تقلید بودند.

وی با اشاره به سهم خواهی مردم از انقلاب تاکید کرد: این بی انصافی است که برخی از این انقلاب سهمی بخواهند، طبیعی است که آنچه باید در مقام اجراء اتفاق بیفتند قانون اساسی است که اساس هر چیزی بوده است و سهم خواهی از خون شهدای 5 اذر و انقلاب تفکر انحرافی است.

مسئول حوزه علمیه امام صادق(ع) افزود: مبادا بعضی از دسیسه ها و جریان های پیش از انقلاب که قصد تحریف انقلاب را دارند، بخواهند ماهیت انقلاب ما را زیر سوال ببرند، نمی شود قانون اساسی را قبول نداشت ولی در ساختارهای اجرایی کشور حضور یافت .

"طاهری" تصریح کرد: انقلاب اسلامی زمانی می توانند اسلامی باشد که روحانیت آگاه در رأس امور باشند، در خیلی از کشورها انقلاب هایی انجام شد ولی انقلاب اسلامی و دینی نبود، انقلاب دینی در این محورها نقشی نداشته است.

وی با اشاره به این که در رأس جریانات سیاسی انقلاب اسلامی کشور ما و شعارهایی که حضرت امام به آنها اشاره کرده بود در قالب شعارهای اسلامی بود، افزود: مردم در آن زمان قبول کردند که اگر بخواهند به سعادت برسند باید راه اسلام را در پیش بگیرند.

کارشناس مسائل مذهبی خاطرنشان کرد: در زمان انقلاب ما بعضی از انقلابیون ما تحت تأثیر لیبرالیون قرار گرفتند و هر از گاهی برخی از جایگاه ها را به افراد نامناسب واگذار کرده و ضربه خورده ایم و مشکلات فرهنگی در آن جایگاه بی داد می کند.

حجة الاسلام طاهری در پایان تصریح کرد: حقیقتاً اگر مسئولین ما در صدد رفع مشکلات باشند و بخواهند راه امام را پیش ببرند بسیاری از این معضلات برچیده خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید