استاندار گلستان با بیان این مطلب که کشاورزان در عرصه های مختلف جامعه نقش دارند گفت: نقش کشاورزان را در توسعه، تولید مواد خام اولیه، نیاز صنایع  بالادستی، تامین نهاده ها، ایجاد نیروی کار و ارزآوری برای کشور موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان، "حسن صادقلو" استاندار گلستان در سی و یکمین جشنواره تجلیل از کشاورزان نمونه استان گلستان در گرگان گفت: زحمات کشاورزان محصولاتشان است و این عزیزان در عرصه ی جهانی تحولات عظیمی ایجاد می کنند.

وی افزود: کشاورزان در عرصه های مختلف جامعه نقش دارند که یکی از این نقش ها تاثیر در امنیت غذایی و سلامت جسمی و روانی است.

"صادقلو" تصریح کرد: کشاورزان در مشارکت اجتماعی نیز نقش بسزایی دارند و آموزه های اسلام نشان می دهد که این قشر زحمت کش، سرشار از ترویج و ترغیب به سمت مشارکت اجتماعی هستند.

استاندار گلستان در ادامه سخنان خود به نقش کشاورزان در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: نقش کشاورزان را در توسعه، تولید مواد خام اولیه، نیاز صنایع  بالادستی، تامین نهاده ها، ایجاد نیروی کار و ارزآوری برای کشور موثر است.

در پایان نیز، استاندار گلستان از زحمات و تلاش کشاورزان و تولیدکنندگان و دست اندرکاران و مدیران و کارشناسان جهادکشاورزی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg