مدیر کل فرودگاه های بین المللی گرگان از راه اندازی خط پروازی کیش به گرگان و گرگان به کیش خبر داد و گفت: میزان پرواز های فرودگاه بین المللی گرگان رشد 100 درصدی داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های بین المللی گرگان در آیین بهره برداری از خط پروازی اصفهان به گرگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از راه اندازی خط پروازی اصفهان به گرگان و گرگان به اصفهان خبر داد.

وی افزود: این خط پروازی به همت شرکت هواپیمایی "نفت ایر" با یک فروند هواپیمای فوکر 50 روز چهارشنبه ساعت 14 فرودگاه بین المللی اصفهان را به مقصد گرگان ترک کرد و در ساعت 16:00 این پرواز وارد فرودگاه بین المللی گرگان شد و پس از برگزاری مراسم تشریفات، این پرواز فرودگاه بین المللی گرگان را در ساعت 17 به مقصد اصفهان ترک کرد.

"آذری" تصریح کرد: بلیط این خط پروازی به صورت چارتری در روز های یاد شده توسط آژانس های مربوطه در حال فروش و خدمت رسانی به مردم شریف دو استان گلستان و اصفهان است.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در پاسخ به خبرنگار ما در باب چشم انداز خط پروازی گرگان به اصفهان گفت: با توجه به عدم وجود پرواز اصفهان به دو استان شمالی مازندران و گلستان، این خط پروازی به همت این اداره کل راه اندازی گردید و خوشبختانه در اولین پرواز خود از اصفهان به گرگان با توجه به وجود ازدیاد مسافرین این پرواز، چشم اندازی نوید بخشی را در این خط پروازی شاهد خواهیم بود.

* خط پرواز کیش به گرگان و بالعکس راه اندازی می شود

وی در ادامه از راه اندازی خط پروازی کیش به گرگان و گرگان به کیش خبر داد و افزود: این خط پروازی از روز سه شنبه 21 دی ماه توسط شرکت هواپیمایی "کیش ایر" در ساعت 19:45 دقیقه فرودگاه بین المللی کیش را به مقصد گرگان ترک خواهد کرد و پرواز برگشت نیز در ساعت 22:30 دقیقه، فرودگاه بین المللی گرگان را به مقصد جزیره کیش انجام خواهد شد.

"اذری" در پاسخ به این سوال که بلیط این خط پروازی به صورت به مردم ارائه میگردد، تصریح کرد: بلیط این خط پروازی به صورت چارتری ارائه خواهد شد.

* رشد 100 درصدی میزان پرواز های فرودگاه بین المللی گرگان

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در ادامه گفتگو با خبرنگار ما از رشد 100 درصدی پرواز های فرودگاه گرگان در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: در طول این یک ماه اخیر، میزان پرواز های ورودی و خروجی این فرودگاه بالغ بر 89 پرواز رسیده است.

وی افزود: در آینده نزدیک خط پروازی ترکیه به گرگان و همچنین راه اندازی خطوط جدید پروازی در مقاصد داخلی خبر داد.

"آذری" در پایان یاد آور شد: استان گلستان با قابلیت های فراوان خود میتواند از ظرفیت فرودگاه بین المللی گرگان بهره ببرد.

گفتنی است، در حال حاضر، فرودگاه بین المللی گرگان به مقاصد، اصفهان، تهران، کیش، زاهدان، مشهد مقدس، رشت و بغداد خط پروازی دارد و در حال خدمت رسانی به مردم شریف استان گلستان است.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg